dzież używana Wrocław z Anglii, Irlandii, Szwecji i Austrii

W naszej ofercie znajduje się odzież używana z Austrii, która jest poprzez nas bezpośrednio sprowadzana aż do Polski. Mamy pewność, że ubrana, które znajdują się w naszej ofercie, nie są brudnymi, podartymi szmatami, lecz ciuchami, których ktoś chciał się pozbyć wymieniając swoje ciuchy.

Ubrania używane z Szwecji poręcza oryginalność produktu. Dzięki metodzie skupowania towarów z zasobnych dzielnic, nasz asortyment jest niezwykły, wiecznie czysty, z bezpiecznego źródła.

Ciuchy używane z Szwecji to przede wszystkim odzież, które nie są zużyte. Nie są to ubrania, jakie w normalnych warunkach trafiłyby do kosza, a w zastępstwie tego trafiają na sprzedaż do innych krajów. Jest to odzież używana, która trafia w dalszy obieg, z uwagi na niezużycie artykułu, dobrą jakość, jaką często przedstawiają markowe ubrania.

Powodzenie ciuchów używanych w dużej mierze kojarzy się z tym, iż nikt nie jest w stanie odróżnić, czy mamy na sobie ciuch z wyprzedaży, nabywany za kompletną zapłatę, bądź przypuszczalnie odnaleziony w kopciuszku.

Odzież używana jest oryginalna i niesortowana!

Szybki Kontakt

Hurtex - hurtownia odzieży używanej Wrocław
ul.Kamińskiego 234
62-234 Wrocław

Telefon: 605 847 524
NIP: 665-263-82-81